1 Yıl Filbox Hediyeli 2M Enerji Kampanyası


Filbox 2M EnerJi Kampanyası

Elektrik aboneliğinizi 2M Enerji'ye taşıyın, 24 ay boyunca zamsız elektrik fırsatı ile birlikte 1 yıl boyunca Türkiye'nin Yeni HD Uydu Platromu Filbox ile yüzlerce film, onlarca dizi, spor, müzik, eğlence ve belgesel kanalları ister Filbox Modül ile ister Filbox Uydu Alıcısı ile televizyonunuza gelsin.

YÜZLERCE KANAL, BİNLERCE FİLM, DİZİ, BELGESEL, SPOR, MÜZİK VE EĞLENCE, FİLBOX’LA TELEVİZYONUNUZDA!

Filbox İçeriği

 

Hemen Başvur

Kampanya Koşulları:

Bu kampanyadan yararlanmak için abonenin aylık ortalama elektrik faturasının 82 TL üzerinde olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında elektrik aboneliğini 24 aylık taahhütle ve ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden sabit fiyatla 2M Enerji’ye taşıyan aboneye, 12 aylık Filbox premium kanalları aboneliği ve seçilen Filbox Uydu Alıcısı veya Filbox Cam Modülü ücretsiz olarak verilir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen abonenin, 2M Enerji tarafından tahsil edilen ilk elektrik faturasını zamanında ödemesi, ardından Filbox Uydu Alıcısı veya Filbox Cam Modülü ile beraber adresine gönderilecek olan Filbox abonelik sözleşmesini imzalayarak belirtilen adrese ücretsiz postalaması gerekmektedir.

2M Enerji ile yapılan sözleşmede taahhüt edilen süre dolmadan aboneliğini tek taraflı olarak fesih etmek isteyen tüketici, kendisine verilen promosyonların bedelini ve Perakende Satış Sözleşmesinde yer alan fesih bedelini ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

Filbox yayınlarının izlenebilmesi için Turksat uydusuna bakan bir çanak anten gereklidir.

Talep edilmesi durumunda yapılacak olan iç/dış kurulum ve kullanılacak ekipman ücretleri tüketiciye aittir.

2M Enerji kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanmak için 2M Enerji onayı gereklidir.

Filbox Platformu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyalar

İndirimli Elektrik Fırsatlarından Faydalanın

Kampanyalar

İndirimli Elektrik Nedir?

Serbest Tüketici ve İndirim Elektrik

İndirim Elektrik Nedir?

Bayilik

İndirimli Elektrik Satışı Yapmak İçin Başvurun

Bayilik Başvurusu

İndirimli Elektrik Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2400 kWh(Aylık ortalama 82TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olursunuz ve aboneliğinizi farklı firmalara taşıyarak indirimli elektrik fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aboneliğinizi değiştirince aldığınız elektrik değişmez. Yine aynı elektriği daha ucuz kullanırsınız.

Serbest Tüketici Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2400 kWh(Aylık ortalama 82TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olarak adlandırılırsınız. Serbest Tüketici hakkını kazanan elektrik aboneleri elektrik tedarikçilerini değiştirebilirler.

Serbest Tüketici Nasıl Olunur?

EPDK tarafından belirlenen yıllık toplam elektrik tüketimi 2400 kWh (aylık ortalama 82 TL'ye denk gelir) ve üzerinde olan kişiler "Serbest Tüketici" olabilmektedir. Elektrik tedarikçinizi değiştirmeniz durumunda mevcut elektrik sisteminizde her hangi bir teknik değişiklik olmaz ve elektrik bağlantınıza herhangi bir işlem yapılmaz.

kWh ve MWh'ın Anlamı Nedir?

Her elektronik cihazın bir gücü, yani Watt'ı vardır ve bu değer genellikle üzerinde yazar. Bu Watt miktarı ne kadar yüksekse o kadar çok elektrik harcar. Örneğin ortalama bir televiyon 200 Watt, ütü ise 2500 Watt'tır. Dolayısı ile 1 saat televizyon izlemekle 1 saat ütü yapmak için harcanan elektirk miktarı oldukça farklıdır. Her 1000 Wh'a 1 kWh denilmektedir.

Faturalandırma

İndirimli elektrik aboneliğiniz başlayınca artık faturalarınızı 2M Enerji'ye ödersiniz. Elektrik sayaçlarınız yine bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından okunur. 2M Enerji okunan sayaç tüketim verilerine göre indirimli olarak size fatura keser.

Sorularınız ve Başvuru için

İletişim Formu